ADANA DÖVME SİLDİRME

Lazerle Dövme Sildirme ve Ağrı

Doğru, Dövme Sildirme acı vericidir. Birçoğuna göre, ilk etapta dövme yaptırmaktan bile daha acı verici, bu yüzden çoğu dövme sanatçısı müşterilerin mürekkeplenmeden önce hem ayık hem de bağlılıklarından emin oldukları konusunda ısrar ediyor. Sonuçta, kalıcı olması gerekiyordu. Neyse ki, lazerle dövme silme teknolojisindeki gelişmeler tam olarak çıkarmayı mümkün kılmıştır. Ama yine de acıtıyor.

Acı hakkında ne yapabilirsiniz? Adana dövme sildirme klinikleri, ağrıyı uyuşturmak için dövme çıkarılmadan önce topikal bir lidokain kullanmanızı önerir. Bu, en keskin kıstırma hislerini hafifletmeye yardımcı olsa da, acıyı tamamen ortadan kaldırmaz. Ayrıca etkili bir şekilde çalışması 40 dakikaya kadar sürer, bu nedenle hastaların dövme çıkarma randevularından önce evde lidokain kremini uygulaması teşvik edilir. Herhangi bir klinik, dövme çıkarmadan önce topikal lidokain sunabilir, çünkü lisanslı bir profesyonel olmanıza gerek yoktur, ancak lidokain çekimlerinin yaptığı aynı ağrısız dövme çıkarma deneyimini gerçekten sunmaz. En acısız seçenek için, dövme çıkarılmadan önce lidokain çekimleri dövme alanına tam uyuşma sağlayabilir.

Ağrısız olmaktan gurur duyan bir klinik olarak, dövme çıkarmadan önce tam lidokain enjeksiyonları sunuyoruz. Kayıtlı hemşirelerimiz ve personelimizdeki doktor, randevunuzun başında mümkün olan en rahat, en az ağrılı Dövme Sildirme deneyimine sahip olmanıza yardımcı olacak yararlı ve güvenli enjeksiyonlar sağlar.

İnsanların Üçte Biri Dövmelerinden Pişman

İngiltere’den yapılan yeni bir ankete göre, dövmeli insanların yaklaşık üçte biri bir pişmanlık duyuyor.

İngiliz Dermatologlar Derneği’nin yıllık toplantısında sunulan anket bulguları, erkeklerin kadınlardan daha fazla pişmanlık duyduklarını gösterdi.

Ankete göre dövme pişmanlığı, 16 yaşına ulaşmadan dövmelerini yaptırırsa erkekler arasında üç kat daha muhtemeldi. Bu arada, demografiken az Bir dövmeden pişman olması muhtemel olan, 21 yaşından sonra dövmelerini alan kadınlardı.

Ancak dövme pişmanlığı çalışma katılımcıları arasında nispeten yaygın olsa da, dövme pişman olanların yarısının bile onu alacağını veya kaldırılacağını söyleyemedi.

“Araştırmamızdan, sorguladığımız insanların çoğunun dövmesinden / pişmanlığından pişman olduklarını gördük, bu nedenle halkın üyelerini bir ‘soğuma’ dönemi geçirmeye veya dövme yaptırmanın ne gibi etkileri olabileceğini ciddi bir şekilde düşünmeye teşvik edeceğiz. gelecekte yaşıyor, ”diyor Doğu Lancashire Hastaneleri NHS Trust danışmanı dermatolog olan araştırmacı araştırmacı Dr. Caroline Owen.

Anket, görünür dövmeleri olan ve altı ay boyunca dermatoloji departmanı East Lancashire Hospitals NHS Trust’ı ziyaret eden 16 yaş ve üzerindeki (yarısı 40 yaşından büyük) insanlardan 580 yanıt (yüzde 53 erkek, yüzde 47 kadın) içeriyordu. dönem.

Çalışma katılımcılarına dövmelerini ne zaman aldıklarını, kimin tarafından, beğenip beğenmediklerini ve çıkarılmasını isteyip istemediklerini sordular. Araştırmacılar, çalışma katılımcılarının yaklaşık yarısının – 45’inin – genç yetişkinlikte, 18-25 yaş arasında dövme yaptırdığını bulmuşlardır.

Anket, vücudun üst kısmındaki dövmelerin pişman olma olasılığının en yüksek olduğunu söyledi.

2006 yılında, Northwestern Üniversitesi araştırmacıları 18 ila 50 yaşları arasındaki 500 kişi üzerinde bir çalışma yaptılar ve yaklaşık yüzde 25’inin dövme pişmanlığına sahip olduğunu buldular, yüzde 17’si aslında dövme veya dövmelerini kaldırmayı düşündü.

Northwestern’s dermatoloji profesörü Dr. Anne E. Laumann, “Bu veriler, dövme çıkarmayla ilgilenen ve pigment kompozisyonu, etiketleme ve çıkarma yöntemleri üzerine devam eden araştırmaları destekleyen büyük bir nüfus nüfusu olduğunu gösteriyor. Feinberg Tıp Fakültesi, yaptığı açıklamada.

Mayo Clinic’e göre, dövme çıkarma işlemi ameliyat, lazer cerrahisi veya dermabrazyon ile tamamlanabilir ve asla kendi başınıza denenmemelidir. Dövmenin çıkarılmasının olası sağlık riskleri arasında enfeksiyon, cildin renk değişikliği ve / veya skarlaşma bulunur.

Fade Fast Lazer Dövme Sildirme’nin sahibi Allen Falkner, “Eğitimsiz bir bireyin elinde lazer, yara izlerine, yanıklara, yara izlerine ve diğer dokulara zarar verebilir. “Ancak, makineler bir tıbbi direktör gözetiminde çalışan kalifiye ve eğitimli teknisyenler tarafından çalıştırılıyorsa, prosedür aslında oldukça güvenlidir.”

LiveScience ayrıca dövme çıkarmanın oldukça pahalı olabileceğini ve gerçek dövme maliyetinden 10 veya 20 kat daha pahalı olduğunu bildirdi.