ESKİŞEHİR DÖVME SİLDİRME

PicoSure Dövme Silme nedir ve buna değer mi?

Hepimiz hata yaparız, özellikle de gençken. Neyse ki, onlarla sonsuza dek yaşamak veya günlük olarak hatırlatmak zorunda değiliz.

Geçmişinizden utanç verici veya sadece çirkin bir dövmeden kurtulmaya hazırsanız, Eskişehir’deki dövme sildirme klinikleri size yardımcı olabilir. İstenmeyen ve çıkarılması zor mürekkebi verimli bir şekilde silmek için vücudunuzla birlikte çalışan verimli bir lazer kaldırma sistemi olan PicoSure dövme çıkarmada uzmanız.

RESİM DÖVME SİLDİRME NEDİR?

Dünyanın pikosaniye (saniyenin trilyonda biri) ve PressureWave teknolojisini kullanan ilk lazeri olan PicoSure, çevresindeki cilde zarar vermeden koyu ve çok renkli dövme mürekkebini hedefleyen lazer enerjisi sağlar. PicoSure lazer, inatçı mürekkebin çıkarılmasında geleneksel dövme çıkarmadan FDA onaylı, güvenli ve daha etkilidir.

RESİM DÖVME SİLDİRME İLE NELER BEKLENİR?

Eskişehir’deki dövme sildirme klinikleri’ndeki bir PicoSure tedavisi sırasında, PressureWave teknolojisi derideki mürekkep parçacıklarını hedef alan ultra kısa enerji darbeleri yaratacaktır. Bu hızlı darbeler, dövme mürekkebini küçük parçacıklara ayıran bir basınç değişikliğine neden olur. Bu parçacıklar daha sonra lenfatik sisteme emilecek ve vücut tarafından doğal olarak elimine edilecektir.

Ortalama büyüklükte dövmeler için tedaviler yaklaşık 10 dakika sürerken, daha büyük dövmeler daha uzun sürebilir. Gerekli tedavilerin sayısı, dövmenin boyutuna, rengine ve konumuna bağlıdır ve genellikle yaklaşık 6-8 haftada bir uygulanır. PicoSure Dövme Sildirme genellikle gerçek bir dövme almak benzer bir duygu olarak tarif edilir ve bazı küçük rahatsızlık neden olabilir. Bu nedenle, tüm Eski şehirdeki Dövme Sildirme hizmetlerimiz, kayıtlı hemşirelerin eğitimli bir personeli ve Yönetim Kurulu Sertifikalı Plastik Cerrah tarafından gerçekleştirilir ve tedavi sırasında herhangi bir rahatsızlığı en aza indirmek için yerel bir anestezi sunar.

PicoSure dövme sildirme Nedir ?

PicoSure lazer geleneksel dövme çıkarmadan daha etkilidir ve çoğu durumda daha az tedavi gerektirir. Çoğu dövme çıkarma lazeri nanosaniye darbeleri kullanır, bu da PicoSure’un pikosaniye darbelerini geçmiş hataları silmek için daha verimli bir çözüm haline getirir. PicoSure en iyi şekilde önceden işlenmesi zor olan yeşil, mavi, mor ve siyah mürekkeplerle çalışır.

Eski lazer kaldırma sistemleri sadece ciltteki mürekkebi ısıtırken, PicoSure, tattoo’nun mürekkebini küçük parçacıklar halinde ısıtır ve kırır, böylece daha iyi emilim ve sonunda vücut tarafından ortadan kaldırılmasını sağlar. Bu son teknoloji dövme çıkarma işlemini büyük ölçüde geliştirdi.