Sahte Dövme

Dövmeler, birinin vücudunda kendisi hakkında bilgi göstermesini sağlayan heyecan verici sanat eserleridir. Birinin kalıcılığı olmadan bir dövmenin görünüşünü istiyorsanız, vücudunuza sahte bir dövme takabilirsiniz ve neredeyse normal bir dövme kadar gerçektir. Bu, dövmeyi nasıl sevdiğinizi, uzun süredir istediğiniz bir şeyse ve spor mürekkebi hakkında gerçekten ne hissettiğinizi görmenizi sağlar. Sahte dövmeler, aynı zamanda reşit olmayanların vücut sanatını kalıcı bir etkisi olmadan deneyimlemelerinin bir yoludur.

Sahte dövmeyi yerleştirmek istediğiniz cildi temizleyin. Sabun ve suyla yıkayın ve havluyla kurulayın. Bu, dövmenin altına girebilecek kir veya pislikleri temizler.

Temiz bir yıkama bezini lavabodan temiz akan suya koyun ve ardından yıkama bezini kurulayın. Yıkama bezini bir kenara koyun.

Sahte dövmeyi görünmesini istediğiniz yere yerleştirin. Sahte dövmeyi, kağıt veya plastik yüzler size doğru bakacak ve mürekkep yüzler cildinize bakacak şekilde ayarlayın.

Kağıdı tutun ve nemli yüz bezinizle sahte dövmenin üzerine sürün. Dövme kağıttan çıkacak ve cildinize aktarılacak. Kağıdı kaldırmadan önce yaklaşık bir dakika yerinde kalmasına izin verin. Bu, sahte dövmenin cildinizi kırışmasını veya kırılmasını önler.

Dövmenin cildinize oturması için beş ila on dakika bekleyin. Bu, çok hızlı bir şekilde ovalanmasını önlemeye yardımcı olur.