ANKARA DÖVME SİLDİRME

SIK SORULAN SORULAR:

Dövme silme işlemi acıtıyor mu?

Dövme çıkartması acı verici olabilir. Birçok insan bize dövme yaptırmak gibi hissettiriyor. Buna cevabımız hayır. Dövmeyi kaldırmak, biraz ısınan bir elektrik çarpması gibi hisseder, çünkü bir dövmenin baskıyla çimdiklenmesi gibi. İyi haber şu ki, dövme silme işlemi çok hızlı. Bir kredi kartının boyutundaki bir dövmenin sadece 60-90 saniye sürmesi gerekir. Ağrıyı en aza indirmek için tedavi öncesi, sırası ve sonrasında soğuk hava da kullanıyoruz. Tıbbi dereceli bir uyuşturma kremi de fiyatlarımıza dahildir ve bu sayede çıkarılması biraz daha acı verici olabilir. Ağrı toleransı çok düşük olan müşteriler için ek bir ücret karşılığında çeşitli özel uyuşturma tedavileri yapıyoruz.

Lazer dövme kaldırma işlemi yaptığım bölgeye dövme yapabilir miyim?

Evet! Eski dövmenizdeki birkaç lazer kaldırma seansı, yeni, örtmeli dövmelerinizin daha temiz görünmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca, sanatçının sana teşekkür edecek!

Dövmemi kaldırmak için kaç tane tedavi gerekli?

İhtiyacınız olan kaç tedavi, dövmede ne tür bir mürekkep kullanıldığına, dövmede herhangi bir yara izi varsa, dövmenin vücudundaki yere, dövmenin profesyonel veya amatör olması durumunda, hangi cilt tipine sahipseniz ve dövme yeni bir iştir ya da bir örtbas. Ne kadar tedavinin sizin için uygun olacağını daha iyi belirleyebilmemiz için size ücretsiz danışmalar ve katılabileceğiniz esnek saatler sunuyoruz.

Lazerle dövme çıkarma işlemleri iz bırakacak mı?

Lazer tedavileri uygun şekilde yapıldığında, yara izi riski oldukça düşüktür. Herhangi bir iz bırakmamak için tedavi sırasında verilen bakım talimatlarını takip etmek de önemlidir. (Örneğin, çıkardıktan sonra dövmede seçim yapmak veya güneş kremi olmadan güneşte olmak yara izine neden olabilir ve kaçınılması gerekir.)

Lazer dövme kaldırma tedavileri arasında ne kadar beklemeliyim?

Vücudun son lazer işlemiyle parçalanan mürekkebi tamamen atmasını sağlamak için tedaviler arasında en az 8 hafta beklemenizi öneririz. Birbirine çok yakın olan tedaviler de hipopigmentasyona (cilt daha açık hale gelir) neden olabilir. Yepyeni dövmeler, ilk lazer tedavisi yapılmadan önce iyileşmek için en az altı hafta gerekir.

Dövmem tamamen yok olacak mı?

Lazerler genellikle dövmenin yaklaşık% 95’ini ortadan kaldırır.

Lazer dövme kaldırıldıktan sonra ne tür bir tedavi sonrası bakım gereklidir?

Tedavi sırasında konuşacağız, ayrıca çok önemli bakım sonrası talimatları içeren bir el broşürü vereceğiz. Müşterilerimize en iyi sonuçları elde etmek için bu talimatları izlemelerini şiddetle tavsiye ederiz. Çoğu müşterinin bekleme süresi sıfırdır ve tedaviden hemen sonra günlük aktivitelerinin çoğuna geri dönebilir.

Dövme Sildirmek İçin Kış Mevsimi Neden Yılın En İyi Zamanıdır?

Dövme çıkarmayı düşünen kişilerden duyduğumuz en yaygın sorulardan biri “Lazerle dövme silme için yılın en iyi zamanı nedir?” sezona odaklanmayı seviyoruz. İster inanın ister inanmayın, Kış lazer Dövme Sildirme da dahil olmak üzere çoğu güzellik ve cilt bakımını yapmak için en iyi zaman olarak kabul edilir.

Genel olarak konuşursak, Ankara’da Lazer Dövme Sildirme tedavilerine er ya da geç başlamak en iyisidir ve başlamak için 9 ay beklemenizi tavsiye etmiyoruz, ancak Kış yılın en kolay zamanı. Kış, iyileşmek için iyi bir zaman çerçevesi sağlar, ancak aynı zamanda enflamatuar ısının olmadığı bir zamandır. İşte lazer dövme çıkarmanın kış mevsiminin en iyi zamanı olduğunu düşündüğümüz birkaç neden daha var.

GÜNEŞ’den Kaçınmak için KIŞ MEVSİMİ en iyi zamandır

İlk ziyaretiniz sırasında profesyonel bir tıbbi lazer teknisyeni, cilt tipiniz, renginiz ve hassasiyet seviyeniz için özelleştirilmiş bir tedavi planı oluşturacaktır, ancak her tedaviden önce ve sonra birkaç hafta boyunca güneşin dışında kalmanın önemini de söyleyecektir. . Tabaklanmış veya yanmış cilt lazerle dövme silme sonuçlarınızı değiştirebilir. Örneğin, bronzlaşmak veya güneş yanığına sahip olmak cildinize olan duyarlılığı değiştirir, yani tedavileriniz sırasında ve sonrasında tahriş olması muhtemeldir. Güneşe maruz kalmak vücudunuzun melanin üretimini arttırır, bu da lazer dövme çıkarılırken cildinizi yanıklara karşı daha hassas hale getirir. Tedaviler arasındaki iyileşme sürecinde güneşe maruz kalmak da soyulmaya ve kabarmaya neden olabilir ve bu da skarlaşmaya neden olabilir.

Cilt pigmentinin kalıcı olarak çıkarılması olan hiperpigmentasyon riski de vardır. Hiperpigmentasyon riskini önlemek için, tedaviden sonra cildin iyileşmesi için zaman vermek için birkaç hafta güneşten kaçınmak önemlidir.

Soğuk aylarda güneşten kaçınmak çok daha kolaydır, çünkü açık havada çok fazla zaman harcamıyorsunuz ve cildiniz neredeyse tamamen kaplıdır. Dövmenizi Kışın çıkarmayı seçtiğinizde, yazınızın istediğiniz gibi tam olarak tadını çıkarabileceğinizi ve taze temizlenmiş cildinizi zorla örtmediğiniz için rahat hissedeceğinizi bilerek rahatlayabilirsiniz.

Herhangi bir lazerle dövme silme seansından sonra, cildinizin tedavi edilen bölgesinin iyileşmesi için zamana ihtiyacı olacaktır ve tıraş, ağda veya hatta koparılamaz. Tüy giderme yöntemlerinden kaçınılmalıdır, çünkü kabukları kolayca açabilir ve kabarcıklar oluşturabilirler. Bu, lazer dövmesinin çıkarılması için kışın yılın en iyi zamanı olmasının bir başka nedenidir. Daha uzun ve daha sıcak Kış giysileri, tedavi edilen bölgeleri kolayca gizleyecek ve cildiniz iyileşirken “au naturel” olma endişelerini ortadan kaldıracaktır. Kışın saçlarınızın uzamasına izin vermek çok önemli değil, sonuçta sadece saç.

Lazerle dövme sildirme zamana yayılan sabırlı bir süreçtir.

Ankara’da Lazerle dövme sildirmeye başlamadan önce daima akılda tutulması gereken bir şey, sadece bir kerelik bir prosedür olmadığıdır. Oturumlarınız, ilk konsültasyonunuz sırasında bir uzman tarafından belirlenecektir, ancak oturumlar arasında genellikle 8 ila 12 haftalık bir süre vardır. Bu süre zarfında, dövmeniz sürekli olarak solmaya başlayacak ve özel tedavi planınıza, dövmenizdeki mürekkep renklerine ve prosedür sırasında kullanılan lazere bağlı olarak sivilceli görünmeye başlayabilir. Çoğu insan bu tedavi alanlarını, özellikle de vücutlarındaki görünür bölgelerde ise, ancak kış aylarında daha az sorun haline gelir. Winter, yakın zamanda kaldırılan dövmeleri doğal olarak gizlemeyi kolaylaştırır ve “Dövmenle neler oluyor?” Gibi soruları cevaplamak zorunda hissetmene gerek yok. Bu bir şekilde tırtıl dönüşümü gibi. Kıştan sonra, yeni bir şey ortaya çıkarmak için katmanlarınızı dökeceksiniz.

 

Ankara Dövme Sildirme Referanslar:

http://theuntattooparlor.com/winter-best-time-year-get-laser-tattoo-removal/

https://www.newbeginningstattooremoval.com/what-we-do