KONYA DÖVME SİLDİRME

Lazerle Dövme Sildirme Güvenli midir ?

Lazerle dövme silme işlemini duydunuz mu? Ne düşünüyorsun? Lazerle Dövme Silme Güvenli mi?

Dövmecilerin çoğunluğu tekniği en iyisi olarak gördü. Daha az riskle gelir ve bu nedenle cilde ciddi bir zarar vermez. Bu noktaya kadar durmamalıyız, çünkü ana tekniği olarak bir lazer kullanarak çıkarma yönteminden alabileceğimiz başka bir avantaj var. Ana avantaj, ağrısız ve uzun bir prosedürü olan yöntemin kendisinin karakteristiği olacaktır. İlk bakışta, lazer kullanarak dövmeleri kaldırmak en çok tercih edilen teknik olabilir. Dermabrazyon veya cilt dilimlerinden ve nihayetinde kriyoterapiden daha fazla tavsiye edilir.

Böylece lazer kullanarak bir dövmeyi çıkarmanın en iyi icat edilen tekniklerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Ne yazık ki, bu yöntem ucuz değil. ancak riske bakarsak, minimumdur. Bazı uzmanlar, lazer kullanarak kalıcı dövmelerin ortadan kaldırılmasının size biraz mal olacağını ileri sürüyor. Daha büyük dövme. maliyet ne kadar pahalı olursa. Ancak şu soru ortaya çıkıyor: teknik güvenli mi? Aşağıdaki paragraflar bu soruya cevap vermeye çalışacaktır. Bu soruyla başlamak istiyoruz çünkü bir güvenlik meselesinin tanınan tüm Dövme Sildirme tekniklerinin arkasındaki ana sorun haline geldiğinden eminiz.

Lazerle Dövme Silme Gerçekten Güvenli mi?

Basitçe söyleyelim: “evet, bir profesyonele geldiğiniz sürece güvenlidir”. Bununla birlikte, insanlar da bir şeyden haberdar olmalıdır: bir teklifle bizi baştan çıkaran birçok reklam var, bu da lazer tekniğini ev lazer kitlerini kullanarak evinize uygulayabileceğinizi söyledi. Bu tür ev lazer kitleri en güvenli seçenek değildir, bu yüzden bunları kullanmaktan kaçınmanız daha iyi olacaktır. Ev lazer kitleri cazip gelebilir, ancak örneğin yara izi gibi birçok riskle birlikte gelirler. Bize bıraktığımız en güvenli seçimlerin profesyonel cerrahlar ya da dövmeciler olacağını itiraf etmeliyiz. Lazer yöntemini kullanarak kalıcı dövmeleri kaldırmak istiyorsanız bunlardan birine gidin.

Son olarak, şu soruyu sormalıyız: Lazerle dövme silme bize ne kadara mal olacak? Size tam fiyatı gösteremeyiz, ancak teknikle ilgili bazı genel bilgilerimiz var. Dövme önlemleri için maliyeti 1 kare santimetre, yaklaşık 10 $ civarında olacaktır. Ancak asgari bir miktar var, her klinikte sahiplerin en az 10 santimetre kare dövme ölçüsü olması gerekir. Bu yüzden maliyetlerin 100 $ kadar ödenmesi gerekiyor.