SAKARYA DÖVME SİLDİRME

En Etkili Dövme Silme Yöntemi hangisidir ?

Ağzına yakışan kliniğe, istenmeyen dövmelerinizi çıkarmak için birkaç farklı seçenek var. İnternet, evde dövme çıkarma teknikleri ve dövmelerinizin solması için ipuçları ile doludur. Ve bu tekniklerin bazıları sonuç verebilirken, dürüst gerçek, hepsinin eşit derecede etkili olmadığıdır.

Dermabrazyon ve salabrazyon gibi işlemler, dövmeli cildin üst katmanını zımparalayarak veya çıkararak dövmeleri giderir. Bu, dövmeyi ciltle birlikte tam anlamıyla kaldırması nedeniyle biraz etkilidir, ancak aynı zamanda birkaç tekrarlanan seanslar da (etkili lazer dövme çıkarılması için gerekenden daha fazla) alır ve cilt iyileştikten sonra sıklıkla bir iz bırakır. Evde dövme çıkarma seçeneklerindeki diğer potansiyel, çeşitli sonuçlar sağlayan dövme çıkarma kremleri ve doğal topikal uygulamaları içerir, ancak genellikle dövmeyi tamamen ortadan kaldırmak yerine solmaya karşı daha etkilidir.

Peki, en etkili Dövme Sildirme yöntemi nedir?

En etkili dövme silme deneyimini istiyorsanız, dövme silme ihtiyaçlarınız için dövme silme lazeri kullanan profesyonel bir kliniğe gitmenizi öneririz. Bununla birlikte, tüm dövme çıkarma lazerlerinin eşit yapılmadığından bahsetmeliyiz. Eski tip Q-Switch lazerler nanosaniye olarak işlev görürken, pikosaniye lazerler pikosaniye hızlarda çalışır ve daha hızlı ve daha etkilidir, saniyenin trilyonda bir ışık atımı sağlar. Hızdaki bu fark, dövmeli derideki pigmenti daha hızlı ve vücut tarafından daha hızlı çıkarılabilen daha küçük parçacıklara bölerek pikosaniye lazeri en etkili dövme çıkarma yöntemi yapan şeydir.