MANİSA DÖVME SİLDİRME

Sağlığınızı ciddi şekilde etkileyebilecek dövme mürekkepleri:

ABD’de dövme mürekkepleri ABD Gıda ve İlaç Dairesi tarafından düzenlenmektedir. Bunun nedeni, mürekkeplerin kozmetik olarak sınıflandırılması ve mürekkeplerin renklerinin gıda katkı maddelerinin altına girmesidir. Bazı dövmeciler tarafından kullanılan mürekkepler üzerinde yapılan araştırmalar o kadar güçlüdür ki, endüstriyel güç olarak sınıflandırılırlar, başka bir deyişle, fotokopi makinenize koyduğunuz mürekkepler vücudunuza koyulan mürekkeple aynıdır.

Kaliforniya’da 65 önerisi olarak adlandırılan yasalardan biri dövmeci, müşterilerini kullandıkları dövme mürekkeplerinin bazı kanser türlerine ve doğum kusurlarına başladığı bilinen ağır metaller içerdiği konusunda uyarıyor.

İşte renkli mürekkeplerde kullanılan metallerden sadece birkaçı.

Kırmızı Merkür

Sarı ve yeşil – kurşun

Sarı-yeşil ve beyaz – Kadmiyum

Yeşil – Kobalt

Mavi – Alüminyum

Yeşil ve menekşe – titanyum

Beyaz – Bakır

Mavi ve yeşil – Demir

Bu liste uzayıp gittikçe kötüleşiyor. Karanlıkta parlayan mürekkepler. Karanlıkta parlayacak başka mürekkep türleri vardır. Bunlar Glow ve siyah-açık mürekkep olarak adlandırılır.

Işıma mürekkepleri ışığı emerek ve koruyarak çalışır. ve bu ışık karanlık koşullarda parlayacak. bunun sürecine fosforesans denir.

Siyah-açık mürekkep farklı bir şekilde çalışır ve karanlıkta parlamaz. Bir kişinin floresanla çalışan görünür olmayan UV ışığında olup olmadığını göstereceklerdir.

Bu mürekkeplerin cildinde bu mürekkeplere sahip bir kişiye herhangi bir zarar vermesi durumunda tıbbi topluluk bölünür. Cildinizde bulunmadan önce bu ürünlerin bileşenlerine bakmak akıllıca olur. Işıma mürekkepleri, mürekkebin yaklaşık% 97-98’ini ve hepsi de UV sterilize distile su içinde süspanse edilmiş floresan boya mikrosferlerinden oluşan% 2-3’ünü oluşturan (poli-methi-metakrilat) kısaltması olan PMMA altında listelenmiştir.

Kanada sağlık otoritesi ile “Siyah kına” adı verilen bir ürün olduğunu belirtmek gerekir ki, bu makalenin yazıldığı sırada bunu bantlamak zorunda görünmüyor olsa da insanlara kullanmamalarını tavsiye ediyor.

Siyah-Hanna genellikle ciltte değil, bir süreçte harici olarak kullanılır. Hindistan’daki Mahanadi sanatında geçici bir uygulamadır ve bazen geçici Mahanadi olarak adlandırılır ve yıkanabilir. Mahanadi aynı zamanda Hindistan’daki bir nehrin adıdır, bu yüzden bu tür vücut sanatının başladığı yer olduğunu hayal ediyorum.

İşler ters gittiğinde yasal olarak nasıl duruyorsunuz, insanların zihni meselesidir. Yasal sistemin öne sürdüğü herhangi bir talebe açılmasını sağlayan Amerika Birleşik Devletleri’nde. Diğer ilçelerde olduğu gibi maliyet ve elden almak değil.

Amerika’daki bir dava öne çıkıyor ve 2007 yılında gerçekleşti. Dava, ABD’deki en büyük mürekkep üreticilerinden ikisine dava açan Amerikan Çevre Güvenliği Enstitüsü (AESI) arasındaydı. Dava, mürekkep üreticilerinin çok fazla uyarı almasına neden oldu dövme kullanılan mürekkep ürünlerinde etiket

Ağır metalleri cildinize koyma sorunu, dövme yaptırmanın riskinin sadece küçük bir kısmıdır. Tüm dövme salonları iğneleri bir ekipmana bakmaz. Kullanılan ekipmanın müşteriler arasında düzgün bir şekilde sterilize edilmediği birkaç durum vardır. Bu, hepatit B veya C’ye, ayrıca sifiliz – tüberküloz – mikobakteriye yol açabilir. Ayrıca HIV ve sıtma.

Yıllar önce ticaret donanmasında küçük bir mühendis olduğum sıtma durumunda. Arkadaşım, gemiye gelen bir dövmeci tarafından dövülmüştü. yaklaşık 5 hafta sonra Güney Afrika’da dolaşırken arkadaşım sıtma geliştirdi ve Batı Afrika’da karaya çıkarıldı. Onu yaklaşık bir yıl sonra gördüğümde kıyı tarafında çalışıyordu. Bana sıtmanın üstesinden gelmenin birkaç hafta sürdüğünü ve onu eve götürmek için çok fazla stres ve endişe yaşadığını söyledi. Sıtma geri döndüğünde başka bir şirketin onu eve getirme maliyeti nedeniyle başka bir gemiyi alamayacağı için başka bir gemi alamadı. .

Dövme Sildirme Panik Ataklara sebep olabilir mi ?

Panik atak nedir?

Filmde, Demir Adam 3, Robert Downey Jr tarafından oynanan Ironman panik atak geçiriyor ve filmi izlediyseniz, panik atak nasıl hissedebilir. Bu aşamaya geçmek için endişe, stres ve endişe, panik atak oluşturabilecek adımlar atmış olacaksınız.

Dövmeleri kaldırmak artık büyük bir iş haline geldi. Genç kuşak büyümeye ve işyerine girmeye başladıkça, Tattoo’nun yüzlerinde sahip oldukları ve eller şimdi iş piyasasına girmeyi durduruyor. Ayrıca, bu nedenle kaygı, stres ve panik ataklara neden olabilir. Bu nedenle, patronların gözlerinin şirket imajına uymayacağı bir dövmeyi çıkarmayı gerçekten düşünmek mantıklıdır.

Bir dövmeyi çıkarmanın sorunları iki katlıdır. Biri finansal, diğeri ise yara izi bırakıyor. Yara izi muhtemelen kalifiye olmayan kişilerin dövmeyi çıkarmasına izin vererek daha sık olacaktır. Bu, istenmeyen dövmeyi çıkarmaya yönelik saldırıları olarak stres ve endişeye yol açabilir. panik atak geçirmesi için dövmesi çıkarılmış olan insanlar için nadir değildir, hatta vücutlarını kaplayan insanlar bile bir dövme çıkarıldığında anksiyete ve panik ataklardan muzdariptir.

Zaten stres ve panik ataklardan muzdaripseniz, dövmenizi çıkarmadan önce bir saldırıyı durdurabileceğinizi görmek iyi bir fikirdir. Panik ataklarla ilgili daha fazla bilgiye sahip olan bu siteyi bulduğumuzdan sonra buldum.

Dövmenizi kaldırmak için mümkün olan en ucuz anlaşmanın peşinden gitmek iyi bir fikir değildir. Lazer tedavisine karar verdiyseniz, cilt uzmanı, dermatolog veya şiddetle tavsiye edilen bir lazer teknisyeni gibi bir profesyonel kullanmak her zaman en iyisidir.

Dövmenizi kaldırmak için birini ararken en iyi politika. Sizin için yapabileceği ve maliyetlerini alabilecek iyi bir üne sahip yerlerin küçük bir listesini yapmaktır. O zaman para için hemen yoksa bir tasarruf planı başlatmak istiyorum. Bir ayda bir hafta ne kaydedebilirsiniz biri üzerinde çalıştı sonra belki de çalışmış tasarruf planı ile uygun bir kredi almak.

Eğer dövme hemen kaldırılması o kadar önemli değilse, yani istediğiniz işi almanızı durduruyor veya daha fazla ilişkilendirmek istemediğiniz kötü anıları taşıyorsa, o zaman tasarruf etmek en iyisidir borç alındı.

İyi haber şu ki, lazer teknolojisi daha iyi hale geldi ve yeni ekipmanı kullanan insanlar da daha yetkin hale geldi ve sizi yara izi bırakmama olasılığı daha yüksek.

Yeni lazerler, yüksek yoğunluklu bir ışık demeti kullanarak dövmedeki pigment renklerini parçalar. Dövmeniz bazen mavi / siyah dövmeler olarak adlandırılan siyah mürekkeple yapıldıysa, sonuç siyah pigmentin tüm lazer dalga boylarını emeceği ve muhtemelen dövmenin birkaç seans olduğunu temizleyeceği için oldukça iyidir.

Geçmişte kullanılan pigmentlerin kendilerine eklediği her şey olduğu için eski bir dövmeyi kaldırmak için birçok seans gerekebilir. Bugün kullanılan mürekkepler çok daha iyi yapılır ve çıkarıldıkça daha az sorun verir, ancak yine de dövmeyi kaldıran kişinin uzmanlığına bağlıdır.

İki farklı lazer tedavisi şekli vardır, bu yüzden ne kullanacağınızı bilmeniz gerekir. Biri pasif bir lazer olarak bilinir ve bir güzellik salonunda ve dövme salonlarında çok şey buldu. Bu pasif yöntem, kaldırılmasını istediğiniz dövmenin üzerine başka bir dövme yaptırırsanız, dövmenizi tamamen kaldırmaz. Bu, iki lazer tedavisi tipinden daha ucuzdur.

Diğer lazer türü aktif veya Q-switch olarak bilinir. Bu yöntem mor, yeşil sarı ve açık mavi gibi floresan renkleri alacaktır. Bunu yapabildiğinden maliyet daha yüksektir. Yine dövmenin boyutu da fiyatı belirleyecektir. Q-anahtarlama hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz

Bir dövmenin maliyet ve olası yara izi dışında çıkarılmasının üçüncü bir kısmı olduğunu söyleyebilirsin ve bu acı. İğneyi kullanmadan önce sakız üzerine yerleştirilen anestezik olarak emilen küçük bir bakış yaması yapan bazı diş hekimleri gibi, iyi bir lazer teknisyeni piyasadaki anestezik kremlerden birini kullanacak ve bunu dövme üzerine sürecektir. kaldırılacak.

Lazer tedavisi olan bir ağrı var ve dövmeniz hassas bir yerde ise daha fazla olacak. Bundan daha fazlası söylenemez, acı bir acıdır.

Panik atak yapmadan ve lazer tedavisi yapmak zorunda kalmadan dövmeyi çıkarmanın başka bir yolu vardır. Şuna bir bakın, size çok fazla acı ve para kazandırabilir. bu diğer yöntemle ilgili bilgi için fotoğraftaki saat