AYDIN DÖVME SİLDİRME

AYDIN DÖVME SİLDİRME SİZE İŞ BULMANIZDA NASIL YARDIMCI OLABİLİR

Yakın zamana kadar dövmeler, bisikletçilerin, kanun kaçaklarının ve kariyer suçlularının ayırt edici özelliği olarak kabul edildi ve hatta oldukça basit dövmeler, yaşamın her alanında ciddi ayrımcılığa yol açmak için yeterliydi. Amerika Birleşik Devletleri’nde dövmelere karşı tutumlar uzun bir yol kat etti ve artık onları çevirdiğiniz her yerde görmek nadir değil. Çoğu insan, en az bir dövmesi olan en az bir avuç arkadaş ve aile biliyor ve tam kollu gibi deyim yapan parçalar da giderek daha yaygın hale geliyor.

Zaman değişti ve bazı işyerleri kendilerini dövme dostu olarak görüyor olsa da, bu tüm eski önyargıların solmuş olduğu anlamına gelmez. Dövme yaptırmak iş beklentilerinizi bir zamanlar olduğu gibi dramatik bir şekilde etkilemeyebilir, ancak bu kesinlikle hiçbir etkisi olmadığı anlamına gelmez.

DÖVME İSTATİSTİKLERİ

Belki de ortamın oldukça zor göründüğü yeni bir işe başvurmayı düşünüyorsunuz, ya da daha önce negatif dövme sapması ile karşılaşmış olabilirsiniz. Dövmelerin kariyeriniz üzerindeki etkisini asla düşünmemiş olabilirsiniz, ya da belki de sizi uzun zamandır endişelendiren bir şey. Durum ne olursa olsun, araştırmacılar dövmelerin kariyer beklentilerinizi düşündüğünüzden daha fazla yaratabileceğini keşfettiler.

Salary.com tarafından yapılan bir araştırmaya göre, insanların yüzde 75’inden fazlası görünür dövmelerin iş görüşmesi sürecinde aday üzerinde zararlı bir etkiye sahip olduğuna inanıyor. Yaklaşık yüzde 40’ı dövmeli çalışanların işverenleri üzerinde kötü bir yansıma olduğunu belirtirken, neredeyse yarısı dövmelerin her zaman işte uygun olmadığını hissetti.

Workopolis tarafından tamamlanan bir başka çalışma, işverenlerin dövmeli adaylar hakkındaki düşüncelerini keşfetmeye odaklandı – ve yanıtlar sizi şaşırtabilir. Yüzde 20’den biraz fazlası dövmelerin iş adayı alma kararlarını etkilemeyeceğini belirtirken, yüzde 77’si duruma bağlı olarak daha az olası olacağını söyledi. İşverenler, tereddütlerini ya doldurmaya çalıştıkları özel role, potansiyel bir çalışanın sahip olduğu dövmelerin sayısına ve diğer faktörlere bağladı. Müşteriye dönük roller, dövmeli bir aday için genellikle daha fazla erişilemez olarak kabul edildi ve saldırgan olarak kabul edilebilecek dövmeler, işe alma şansını önemli ölçüde düşürdü.

KARİYER ÖNERİLERİNİ AYDIN DÖVME SİLDİRME İLE ARTIRMAK

Gelecekteki iş beklentilerinizi geliştirmenin basit ve kalıcı bir yolunu arıyorsanız, dövme silme tam olarak ihtiyacınız olan şey olabilir. Dövmelerin kesinlikle işe alım olasılıklarını etkilediğini gösteren istatistiklerle, sizinkileri kaldırmanın mevcut fırsatlarınızı artırabileceği mantıklıdır. Profesyonel kaldırma hizmetleri, gözle görülür dövmeleri önemli ölçüde soldurabilir ve hatta ortadan kaldırabilir, bu da size iş arama rekabetinizde bir avantaj sağlar.

BİR KOL DÖVMESİNİ SİLEBİLİR MİSİNİZ?

Kol dövmeniz varsa ve şimdi bu karardan pişmanlık duyuyorsanız, bir şekilde çıkarmanın mümkün olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Tamamen çıkarmak veya hafifletmek isteyebilirsiniz, böylece farklı sanat eserleri ile örtebilirsiniz. Mürekkep Şüphe lazer Dövme Sildirme Denver gerçekleştirir ve hedeflerinize sizinle birlikte çalışabilir.

Dövmeyi ilk etapta almak zaman ve para yatırımı yaptığında, kaldırma işlemi de bir taahhüttür çünkü geniş bir alandan dövmeyi çıkarmak daha fazla zaman alır. Ancak, yapılabilir ve süreç size istediğiniz sonuçları verebilir.

Dövme Sildirme seansları nasıl etki gösterir ?

Herhangi bir dövmeyi kaldırmak için genellikle birkaç seans sürer ve bir kol dövmesi oldukça az sürer. Bir dövmeyi kaldırmakla ilgili çeşitli faktörler olduğu için, her dövme için seans sayısı değişecektir. Bu faktörler şunları içerir:

• Hastanın cilt tipi ve rengi
• Dövme ne kadar süredir var
• Dövmenin yeri ve büyüklüğü
• dövmenin mürekkep renkleri

Açıkçası, dövme ne kadar büyük olursa o kadar fazla seans alır. Daha koyu olan dövmeler gibi koyu renkler de daha fazlasını gerektirir. Ink Doubt Lazer Dövme Silme kullanmanın bir yararı, profesyonellerin her oturumda daha etkili olan ve genel olarak daha az oturumla sonuçlanan özel bir yama kullanmasıdır. Ink Doubt Laser Tattoo Removal’daki bir danışman, dövmenizin kaç seans gerektireceğini tahmin edebilir.

AYDIN’DA DÖVME SİLDİRME SONRASI NE KADAR ZAMAN SONRA SONUÇLARI GÖRÜRSÜNÜZ ?

Dövme silme anında sonuç vermez. Lazerin amacı mürekkebi vücudunuzun kendi hücrelerinin mürekkebi vücuttan çıkaracak kadar küçük parçacıklara ayırmaktır. Bu işlem zaman alır, bu nedenle uzmanlar oturumlar arasında dört ila altı hafta beklemenizi önerir. Daha fazla seansınız olduğu için dövmenin solduğunu fark edeceksiniz ve son seansınızdan sonra dövme tamamen farkedilinceye kadar haftalar sürebilir.
Her bir kaldırma oturumundan sonra, etkilenen bölgeye anında bir rahatsızlık yaşayabilirsiniz.

• Kızarıklık
• Isınma hissi
• Şişme
• Ağrı veya hassasiyet
• Uyuşma
• Kaşıntı
• Uyuz
• Çürük

Çoğu insan için, bu belirtiler birkaç gün veya hafta sonra ortadan kalkmalıdır. İyileşmeye yardımcı olmak için yapabileceğiniz bazı şeyler buz ve özel topikal kremler kullanmaktır. Bakımınızdan sorumlu uzman, vücudunuz iyileşirken potansiyel enfeksiyonlarla savaşmaya yardımcı olacak bir antibiyotik de önerebilir. Ayrıca, süreci hızlandırmak ve uzun vadeli etkileri azaltmak için diyetinizi veya yaşam tarzınızı değiştirmeniz istenebilir.

Aydın Dövme Sildirme Referanslar:

https://www.inkdoubtdenver.com/can-you-remove-a-sleeve-tattoo/