KAYSERİ DÖVME SİLDİRME

Lazerle dövme silme işleminin birçok faydası vardır. Geçmişte, bir dövme aldıysanız, o zaman hayatınızın geri kalanında ona takıldınız. Bugün, lazerlerin yardımıyla dövme çıkarılması mümkündür.

Dövme Lazer Kaldırma çok etkilidir. Dövmeleri çıkarmak için mevcut losyonlar ve kremler vardır, ancak lazer kullanmaktan daha az etkilidirler. Çalışmalar, hastaların yaklaşık yüzde 75’inin 5-10 tedaviden sonra dövmelerinin başarılı bir şekilde çıkartılabildiğini göstermiştir. Tedavilerin sayısı, yeni dövmeler ve mavi veya siyah mürekkeple oluşturulanlar gibi belirli faktörlere bağlıdır, genellikle çıkarılması çok daha kolaydır. Daha küçük dövmeler de çıkarılması çok daha kolaydır. Ayrıca, sigara içmeyenler tipik olarak bu prosedürle daha büyük başarılara sahiptir. Araştırmacılar, sigara içmenin, doğal iyileşme sürecine müdahale ettiği için lazerle dövme çıkarmanın etkinliğini azalttığına inanıyor.

Bazı işverenler dövmeli insanlara karşı ayrımcılık yapabilir. Dövmeniz, hayallerinizin işini almanızı engelleyen bir şey olabilir. En azından görünür dövmelerinizi kaldırarak iş bulma şansınızı büyük ölçüde etkileyebilirsiniz. Dövmeler bugün toplumumuzda daha kabul edilebilir olsa da, maalesef hala onlara karşı olan işverenler var. Dövmelerinizi kaldırarak daha iyi bir iş bulabilirseniz, yapar mıydınız?