Dövme Silmenin Farklı Yöntemleri

Kalıcı bir dövmenin nasıl kaldırılacağı üzerine bir yazı.

1. Dövme Sildirme Yöntemi:  Lazer

Kalıcı bir dövmeyi sildirmek için en yaygın ve popüler yol budur. En etkili işlemlerden biri olmasına rağmen, ceplerinizde de acı verici ve ağırdır. Lazer, dövmenizin üzerinde belirlenir ve birkaç seans süresi boyunca (dövmenizin boyutuna bağlı olarak, oturuşlar az ya da çok olabilir), lazer dövmenizdeki pigmentleri parçalar. Pigmentlerin bu minik parçaları vücut tarafından atılır.

2.Dövme Sildirme Yöntemi: Makyaj Örtüsü

Pahalı bir lazer sildirme yöntemi için karar veremiyorsanız, dövülmüş bir dövmeyi kapatmak için makyaj da kullanabilirsiniz. Lazeri çıkarmak için kararını verene kadar, kapatıcı ile kamufle edebilirsin. Kalıcı dövmenin nasıl kaldırılacağını düşünüyorsanız, bu benimsemenizin bir yoludur. Bunlar normal kapatıcılar gibi değildir, ancak özellikle dövme kaplamaları için yapılmıştır. Piyasadaki en iyilerden biri, ünlü dövme sanatçısı Kat Von D tarafından formüle edilmiş olanıdır. Buna ‘Lock-it Tattoo kapatıcısı’ denir ve çoğu Sephora mağazasında bulunur. Bu evde dövmeyi çıkarmak için kolay bir yoldur.

3. Dövme Sildirme Yöntemi: Yıkım Balsamı

Bu gerçek olamayacak kadar iyi geliyor! O pişman dövmesini yok etmek için kullanabileceğin bir merhem. Dövme düzeltmesi arayanlar için devrim niteliğinde bir üründür. Ne yazık ki, bu çok uzun zaman alıyor. Bu konuda dindar ve gayretli olmalısınız. Çalışıyor, ama yavaş ve pahalı. Vücuduna acı vermeyecek, ama kesinlikle cebine acı verecek! Bu yüzden, bir dövme nasıl kaldırılacağına bir yol daha!

4. Dövme Sildirme Yöntemi: Plastik Cerrahi

Plastik cerrahi en hızlı ve aynı zamanda daha az pahalı ve acı verici olanlardan biridir. Lazer işleminin tamamını geçemiyorsanız, plastik cerrahınızın botched bölgenize başka bir deri katmanı yaptırmasını sağlayabilirsiniz. Bu, birçok kişi ile popüler.

5. Dövme Sildirme Yöntemi: Tuz Ovalama

Bu yöntem kurtarıcı olabilir. Bir dövmeyi nasıl çıkaracağınızı bilmek istiyorsanız, tam olarak doğru yerdesiniz.

Bu yöntem aşırı pul pul dökülmeyi içerir. Cildinizi ovmak iyi bir şey olmasa da, cildinizdeki göz alıcı bir durumdan kurtulmanın en son yolu budur. Dövmeyi uzaklaştırmak için tuz fırçalamayı uzun süre kullanabilirsiniz, ancak cildinizi çok fazla incitmemek konusunda da dikkatli olmalısınız. Bu ucuz bir yöntemdir, ancak cildinize kalıcı hasar verebilir.

6. Dövme Sildirme Yöntemi:   Tuz ve Limon Suyu

Tuz ve limon suyunun kullanılması dövmeyi gidermenin yollarından biridir. Lazer dövme sildirmeyi tercih etmek yerine, dövmenizi doğal olarak çıkarmak için bu malzemeleri kullanabilirsiniz.

Bu yöntemi kullanmak için, 100 gr tuzunu limon suyuyla karıştırın ve o çözeltinin içine bir pamuk top sokun. Şimdi bu ıslatılmış pamuk topunu dövme cildinize sürün ve karışım cildiniz tarafından derinden emilinceye kadar yaklaşık 30-60 dakika bekletin. Bir kez yaptıktan sonra ılık su kullanarak yıkayabilirsiniz.

7. Dövme Sildirme Yöntemi: Profade Dövme Temizleme Kremi

Bir dövme temizleme kremini arıyorsanız, o zaman üç kremden oluşan Profade dövme temizleme kremini deneyebilirsiniz. En iyi dövme solma kremlerinden biridir. Dövmeler 3-9 ay içerisinde kaldırılma iddiasıyla, her kremin farklı bir amacı vardır.

İlk krem cildinizi sonraki iki krem için hazırlamakta kullanılır. İkinci krem, cildinize kazınmış olan mürekkep parçacıklarını kırma işlemine başlar ve son krem, dövmeyi cildinizden çıkarma işlemini daha da geliştirmek için kullanılır.

8. Dövme Sildirme Yöntemi:   Tuzlu Dövme Silme

Kaş dövme sildirme için bu yöntemi deneyebilirsiniz. Kalıcı makyaj uygulaması hakkında bir şeyler duymuşsunuzdur Eh, aynı prosedür, ancak pigmentleri enjekte etmek yerine, kaş bölgesine bir tuzlu su / tuzlu su çözeltisi enjekte edilir.

Enjekte edilen tuz size fazla acı vermeden cildinizden cildi nazikçe çıkartır. Cildiniz de bozulmadan kalacaktır. Bu işlem için 4-6 hafta kadar sürebilir.

9. Dövme Sildirme Yöntemi:  Bal

Doğal olarak dövmelerden nasıl kurtulacağınız konusunda en iyi malzemelerden biri de baldır. En iyi dövme çıkarma doğal kremini hazırlamak için aşağıdaki talimatları izleyin.

Taze aloe vera jel, tuz, şekersiz yoğurt ve bal gerekir. Tüm malzemeleri, krema gibi bir macun oluşana kadar karıştırın. Kremi uygulamadan önce, dövme kaplı bölgeyi tamamen temizlediğinizden emin olun. Şimdi kremayı tamamen cilt tarafından emilene kadar uygulayın, böylece dövme mürekkebini çıkarabilir.

10. Dövme Sildirme Yöntemi:  Limon

Dövme silme işlemi ağrılı mıdır? Evet öyle. Bu yüzden bu doğal dövme silme işlemini lazer metodu olmadan denemeniz gerekiyor. Lemon, evlerimizde bulunan en yaygın bileşenlerden biridir ve bazı dövme temizleme teknolojilerini tercih etmek yerine dövme temizliğinde kullanılabilir.

Dövme alanını ılık suyla temizleyerek başlayın, biraz limon suyu sıkın ve dövme alanına sürün. Kavun suyunu ovaladıktan sonra kurumasını ve cildinizin sertleşmesini bekleyin. Kuruduktan sonra ılık su kullanarak durulayabilirsiniz. Kesinlikle evde dövmeler sildirmek için uygun maliyetli bir yol.

Limon suyunu kullanarak dövme çıkarma görüntüsünden önce ve sonra aşağıya göz atın.

 Bilge olanlar, geçici bir dövme yaptırmanız gerektiğini ve size karar vermeden önce size nasıl uyduğunu görmeniz gerektiğini söyler. kalıcı olarak! Unutma, bu senin vücudun ve bir şeyi mürekkeplemeye karar vermeden önce kesinlikle çok akıllıca bir seçim yapmalısın.

En İyi Dövme Silme Kremleri

Dövme Silme Kremleri, kararsız dövme kararları nedeniyle düşündüğünüzden daha hızlı satılıyor. Bu kremler, dövme çıkarma işleminizi daha kolay ve etkili hale getirir, satın almaya değer. Verimli sonuçları için muazzam popülerlik kazanmış birkaç dövme temizleme kremleri:

1. Tat B Gone

Tat B Gone cilt değişiklikleri için iyi derecelendirilmiş ve gözden geçirilmiş bir kremdir. Cilt üzerindeki dövmeyi etkin bir şekilde gidermeye yardımcı olur. Bu krem uygun fiyatta ve üretkenlikteki patlama nedeniyle kendisini pazarlamak için büyük bir pazar kazanmıştır. Üç aşamalı bir süreçte çalışır, ancak varolan 3 aşamalı işlemlerin çoğundan daha iyi çalıştığı bilinmektedir.

Artıları:

 • satın alınabilir
 • Kolay
 • Garantili sonuçlar

Eksileri :

 • Çalışması zaman alıyor
 • Bir ay tedarik

2. Profade 

Bu krem üç adımda geliyor. İlk adım hazırlık, ikinci adım aktivasyon, üçüncü adım elemedir. Böylece ilk adım cildi proses için hazırlar, ikinci adım çıkarma işlemine başlar ve son adım dövmeyi kaldırır.

Artıları:

 • Hafif Krem
 • Düşük maliyetli
 • Doğal içerik

Eksileri :

 • Tam Sonuçları Göstermek Zaman Alıyor
 •  

3. TCA Ev Cilt Soyma Kiti

Bu ürün yalnızca dövmelerin çıkarılmasına ait değildir, aynı zamanda geniş bir yelpazeye kadar uzanır. Çatlaklar, izler, kırışıklıklar, benler, sivilce, çiller ve çok daha fazlası üzerinde çalışır. Hepsi bir arada kit, kesinlikle satın almaya değer ve deneyin! Evde kullanımı kolay ve ideal paketi, sorunlarınız üzerinde çalışırken zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Artıları:

 • Tüm cilt tiplerine uygun
 • Daha genç hissetmenizi sağlar
 • Cildi iyileştirir

Eksileri :

 • Bazen yanma hissine neden olur

Kalıcı dövmeleri sildirmenin yolları olsa da, kaş dövmeleri, dudak veya kozmetik dövmeleri gibi hassas dövmelerden kurtulmak biraz zor olabilir. Kalıcı bir dövme yaptırma ve ardından kalıcı bir dövmeyi sildirme kararını iki kez düşündüğünüzden emin olun.

Kalıcı bir dövmenin nasıl kaldırılacağına dair bu yazıdan memnun kaldığınızı umuyorum. Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşın.