MERSİN DÖVME SİLDİRME

Lazerle Dövme Sildirme: Nasıl işler, Ne Kadar Sürer?

Dövme silme işleminin çoğu birden fazla tedavi gerektirir. Dövme silme uzmanı size ücretsiz bir danışmanlık hizmeti sunacak ve dövmenizi Kirby-Desai Dövme Silme Ölçeği’ni kullanarak karşılaştıracaktır. Bu bize kaç tedaviye ihtiyacınız olduğuna dair daha doğru bir fikir verecektir. çünkü dövmede kullanılan herkesin cilt tonu, türü ve mürekkebi büyük ölçüde değiştiğinden, tedavinin kendisi sadece saniyeler sürse de çoğu kaldırma işlemi beş ila 15 tedavi alacaktır.

Bölgenin ovulmamasını veya çizilmemesini sağlamanız koşuluyla, tedaviden kısa bir süre sonra faaliyetlerin çoğuna devam edebilirsiniz. Güneşin içindeyseniz, cilt iyileşene kadar güneş yanmasını önlemek için tedavi edilen bölgeyi örtmeniz gerekir. En önemlisi, herhangi bir klinik personelin talimatlarını izleyin; en iyi sonuçları elde etmek için tedaviden tedaviye uyum sağlayabilirler.

Lazerle Dövme Sildirme Nasıl Uygulanır ?

Lazer enerjisi, dövülmüş alana saniyenin küçük bir kısmı için (saniyenin 5 milyarda biri) yönlendirilir. RevLite lazer enerjisi, cildin dış katmanından zararsız bir şekilde geçer ve dövme mürekkebini doğrudan hedefler.

Lazer, dövme mürekkebini vücudunuzun doğal olarak parçaladığı ve emdiği mikro parçacıklara böler. RevLite lazer, çevresindeki cilde zarar vermeden dövme mürekkebi pigmentini seçerek hedefler. Sonuç, minimal rahatsızlık ile başarılı ve güvenli dövme çıkarılmasıdır. Bir dizi tedaviye ihtiyaç vardır ve ortalama tedavi 20 saniye ile iki dakika arasında sürer.

Eskisi kadar havalı değil mi?

Kolej dövmesini yeniden mi düşünüyorsun? Artık öyle değil mi? Boşandı ve eski eşinizin göğsünüzde dövmesini istemiyor musunuz? Nedeni ne olursa olsun, Dövme silme uzmanı vücudunuzdaki herhangi bir yerden neredeyse tüm dövmeleri güvenli ve kolay bir şekilde çıkarabilir.

Nasıl? 5-15 tedavide dövmeyi tamamen kaldırabilen devrim niteliğinde bir lazer sistemi ile. Seans başına 40 $ ile 60 $ arasında değişen tedaviler ve kendi Facebook Sayfasında / Web Sitesinde ilk oturumunuz için ücretsiz kupon ile bu düşündüğünüzden daha yapılabilir. Güney ABD’nin etrafında birkaç yer var, bu yüzden şimdi yakınınızda bir tane bulun!