KAHRAMANMARAŞ DÖVME SİLDİRME

Çoğu insan dövme yaptırmayı düşündüğünde, bunun kalıcı olacağının tamamen farkındadır. İlk kez dövme yaptırmaktan çok heyecanlı olan insanlar, bir dövmenin kalıcılığını düşünmeyebilir ve sonunda fikirlerini değiştirebilir ve artık vücut sanatlarından memnun olmadıklarına karar verebilirler. İnsanların dövmelerini çıkarmak istemelerinin iki önemli nedeni, dövmenin istedikleri gibi çıkmaması ya da artık çok önemli olmayan önemli bir başka isimleri olması.

Sebebi ne olursa olsun, dövmelerinin çıkarılmasını isteyen kişi, lazerle dövme silme prosedürü yaptırmayı düşünmeye başlamalıdır. Dövme çıkarmayı anlamak için dövme işleminin kendisini anlamanız gerekir. Dövme mürekkebi üst deri katmanlarına enjekte edilir ve mürekkep ve cilt molekülleri bir olur, yani mürekkep cilde bağlanır.

Lazerle dövme silme işlemi pigmenti ayırmak ve parçalamak için en güvenli yöntem olarak kabul edilir. Lazer cilt moleküllerine nüfuz edecek ve ortadan kaldıracak, ancak aynı zamanda lazerin ışığı, kan akışı üretimini uyaracak ve bu da hasarlı cilt dokusunu onarmaya yardımcı olacaktır. Dövmenin rengine, büyüklüğüne ve derinliğine bağlı olarak genellikle 6-10 uygulama gereklidir.