Lazerle Dövme Silme

Dövmeyi silme, dövmeyi ciltten çıkarma yöntemidir. Dermabrazyon, TCA (asit), eksizyon ve tabii ki lazerin de dahil olduğu çeşitli türleri olan çok çeşitli dövme çıkarma yöntemleri vardır.

Lazerle dövme silme, mürekkebi küçük parçalara ayıran dövmeye lazer ışığı püskürterek çalışır, vücut bu parçacıkları yabancı bir madde olarak görür ve doğal detoksifikasyon işlemlerini kullanarak küçük mürekkep parçacıklarını giderir. Lazerle dövme çıkarma, eksizyon, dermabrazyon ve asit gibi cilde zarar vermez.

Q-anahtarlı lazerler olarak bilinen geleneksel ortak lazerler bir süredir var ancak yeni PicoSure ve PicoWay lazerleri, lazer dövmesinin kaldırılmasında tüm dövmelerin çıkarılmasını sağlayan bir buluş. Q-switch lazerler hassas ve yoğundur, dövme pigmentleri anında parçalanır ve çevresindeki doku korunur. Üç kliniğimizdeki üç makinenin hepsini sunuyoruz: West London Clinic’teki PicoWay, Peek House Clinic’teki PicoWay ve PicoSure ve Fenchurch Caddesi’ndeki Revlite Q-Switch.

Q-Switch Revlite lazer dövme silme yararlarından bazıları:

  • PicoWay ve PicoSure’dan daha ucuz
  • Siyah, kırmızı ve turuncu mürekkeplerde etkilidir
  • Tüm cilt tipleri için uygundur, özellikle de daha koyu cilt tipleri için

Geleneksel Q-anahtarlı dövme çıkarma lazerleri, bir dövmeyi başarıyla çıkarır, tedaviler arasındaki boşluklar altı haftadan iki aya kadar olmak zorundadır ve bir dövmeyi tamamen silmek için genellikle 10-20 tedaviden bir şey alır. Bu, bunların boyutuna, kullanılan mürekkebin türüne ve oturumlarınız arasındaki sürenin uzunluğuna bağlıdır. Ek olarak, RevLite lazer cildin ısıya maruz kalmasını sınırlandırarak tedavileri güvenli ve hızlı hale getiren kısa nabız genişlikleri üretir.

Q-Switch RevLite lazer dövme silme ilgileniyor musunuz? Fenchurch Street Clinic’te ücretsiz danışmanlık ve yama testi için gelmenizi tavsiye ediyoruz – kıdemli teknisyenimiz size doğru seanslar hakkında fikir verebilecek ve tüm sorularınıza cevap verecektir.