PicoSure

PICOSURE DÖVME SİLDİRME NEDİR?

Dünyada pikosaniye (saniyenin trilyonda biri) ve PressureWave teknolojisini kullanan ilk lazer olan PicoSure, çevredeki cilde zarar vermeden koyu ve çok renkli dövme mürekkebini hedef alan lazer enerjisi sağlar. PicoSure lazer, inatçı mürekkebi çıkarmada FDA onaylı, güvenli ve geleneksel dövme kaldırmadan daha etkilidir.

PICOSURE DÖVME SİLDİRME İLE NELER BEKLİYOR?

The Untattoo Parlour’daki bir PicoSure tedavisi sırasında PressureWave teknolojisi, ciltteki mürekkep parçacıklarını hedef alan ultra kısa enerji darbeleri yaratacaktır. Bu hızlı darbeler dövme mürekkebini küçük parçalara bölen basınç değişikliğine neden olur. Bu parçacıklar daha sonra lenfatik sisteme emilir ve vücut tarafından doğal olarak elimine edilir.

Ortalama büyüklükteki dövmelere yönelik tedaviler yaklaşık 10 dakika sürerken, büyük dövmeler daha uzun sürebilir. Gerekli tedavilerin sayısı bir dövmenin büyüklüğüne, rengine ve yerine bağlıdır ve genellikle yaklaşık 6-8 haftada bir uygulanır. PicoSure Dövme Sildirme tipik olarak gerçek bir dövme yaptırmaya benzer bir his olarak tanımlanır ve küçük bir rahatsızlığa neden olabilir. Bu nedenle, tüm Dövme Sildirme hizmetlerimiz tedavi sırasında herhangi bir rahatsızlığı en aza indirmek için yerel bir anestezi sunan, eğitimli bir hemşire ve Kurul Sertifikalı Plastik Cerrah personeli tarafından gerçekleştirilir.

PICOSURE DÖVME SİLDİRME’YE DEĞER Mİ ?

PicoSure lazer, geleneksel Dövme Sildirmeden daha etkilidir ve çoğu durumda daha az tedavi gerektirir. Dövme Sildirme lazerlerinin çoğu nanosaniye darbeleri kullanır, bu da PicoSure’un pikosaniye darbelerini geçmişteki hataları silmek için daha etkili bir çözüm haline getirir. PicoSure, daha önce tedavisi zor olan yeşil, mavi, mor ve siyah mürekkeplerle en iyi şekilde çalışır.

Daha eski lazer giderme sistemleri, cildin içindeki mürekkebi kolayca ısıtırken, PicoSure, DÖVME mürekkebini hem ısıtır hem de küçük parçacıklara böler, böylece vücudun daha iyi emilmesini ve daha sonra ortadan kaldırılmasını sağlar. Bu son teknoloji, Dövme Sildirme işlemini büyük ölçüde geliştirmiştir.

Untattoo Parlour, Portland’da PicoSure dövme temizliği için önde gelen kaynağınızdır. Ekibimiz, cildinizi eski haline döndürme konusunda profesyonel, deneyimli ve eğitimlidir. Kuzeybatı Pasifik’teki en deneyimli lazer dövme temizleme hizmeti biziz, PicoSure’un pikosaniye dalga boyu dövme temizleme lazerlerini sunan ve mürekkep temizleme işini yapmak için hazırız. PicoSure dövme silme fiyatlandırması hakkında daha fazla bilgi edinmek veya PicoSure uzmanlarımızdan biriyle görüşmek üzere bugün bize ulaşın.